Home
Rotterdamse Doven Zwem Club
Voorwoord | Nieuws | Programma | Deelnemers | Sponsors | Locatie |
 

Deelnemers

Een deelnemer is pas officieel ingeschreven als het inschrijfgeld bij ons binnen is en komt dan pas op de deelnemerslijst te staan.

 
Zwemmen
Waterpolo (en clinic)
 
Wedstrijdzwemmen

KNDSB
Christiaan Dalmeijer

ZBSD
Bart de Bruijn
Pepyn van Brakel

ZC Haren
Miriam Wolters

Ex-RDZC
Ellen van der Werf

RDZC
Kyomi Girigoria
Sarah Grau
Skyler Verschoor
Senna Holste



Scholieren Dr. M. Polanoschool

Ana Gasha
Sena Sucuru
Hidde Vis
Hayden van Maris
Tristan Riemens
.
Masters

Clubloos
Prewien Jankie

DSV Dorswedo

Silvana Dell'Era
Arjen Hoogerwerf

DZCG
Bea Bouwmeester
Yvonne de Vries

GSV München
Frans Petersen

ZDZC
Ilse van Stempvoort
Ruud Edelman

RDZC
Lilian Schouten
Ellen van Eersel
Nicole Posthuma
Selena den Besten
Ilona Koller
Corine den Besten
Laura de Jong
Marjo van den Berg
Malgosia Kendijan
Martin Riemens
Rudi Posthuma
Tony Naarden
Benny Elferink jr.
.
Veteranen zwemmen

GSV Bremen
Regina Soek

DZCG
Martin van Oosten
Bea Bouwmeester

KNDSB
Maaike Ferf Jentink

ZDZC
Irene van Cassel
Stefan Russel

RDZC
Nel Koppendrayer
Marleen Herkhoff
Gera Elferink
Dorothy Groen
Frans Petersen
Rodger Thijssen
Klaaswillem van den Berg
Wim Sieben
Adrie van Rijt
Aad Soek
Rudi Posthuma
Tony Naarden
Arjen Verkaik
Stefan Jacobi
Benny Elferink jr.
Veteranen waterpolo

ADSV
Juul Wessels
Nando Petersen
Frans Petersen
Eddy Gouwswaard
Aad Soek
Hans Kauwen
Eric van de Kemp
Sander van de Kemp
Eric Beekelaar
Riny Jansen
Willem de Vries

ZDZC
Ton Verdel
Rudi Posthuma
Stefan Russel
Ruud Edelman
Stefan Jacobi
Erik Rader
Coen Klarholz
Rob Verboom
Gijs van Westeringh

RDZC
Martin Riemens
Tony Naarden
Martin van Oosten
Arjen Hoogerwerf
Edwin van der Welle
Adri van Rijt
Wim Sieben

Eduard Dankfort
Brahim El-Morabit
Rudy Voerman
Benny Elferink jr.


Deelnemers Clinic

Clubloos
Benjo Koysuren
Marit Riemens
Prewien Jankie

Dr. M. Polanoschool

Celia van der Hoog
Ana Gasha
Sena Sucuru
Hidde Vis
Hayden van Maris
Tristan Riemens

KNDSB
Christiaan Dalmeijer

RDZC
Kyomi Girigoria
Sarah Grau
Dorothy Groen
Skyler Verschoor
Senna Holste
.
Dames waterpolo

Dr. M. Polanoschool
Linda Loch

DZCG
Yvonne de Vries

GSV Bremen
Regina Soek

KNDSB
Maaike Ferf Jentink

ZDZC
Irene van Cassel

RDZC
Nel Koppendrayer
Corine den Besten
Marleen Herkhoff
Gera Elferink
Nicole Posthuma
Ilona Koller
Ellen van Eersel
Laura de Jong
Marjo van den Berg
Selena den Besten
Sarah Grau
     

 

 
naar boven